Producent liofilizatów

O nas

Awima Sp. z o. o. powstała w 2007  roku. Od samego początku swojej działalności związana jest z branżą przetwórczą warzyw i owoców oraz handlem międzynarodowym w zakresie produkcji rolno spożywczej.

  • W 2016 roku przy wsparciu funduszy unijnych AWIMA wybudowała w Jędrzejowie zakład liofilizacji owoców, warzyw i ziół. Został on wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do liofilizacji. Ponadto w ramach ciągłego rozwoju firmy planujemy kolejne inwestycje związane ze zwiększeniem mocy produkcyjnych, zakupem nowych urządzeń oraz rozbudowa zakładu.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym odbiorcom produkty najwyższej jakości. Proces produkcyjny w naszej firmie prowadzony jest zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz z zasadami systemu HACCP. Najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty BRC i ECO.
  • Produkowane przez nas liofilizaty stanowią smaczny i zdrowy dodatek do żywności dla wielu branży m. in branży mleczarskiej, piekarskiej, cukiernictwa, przetwórstwa mięsnego, a także kuchni wegetariańskiej oraz gastronomii turystycznej.

Producentem urządzenia do liofilizacji oraz urządzeń im towarzyszących wykorzystywanych
w naszej firmie jest Unimasz

AWIMA Sp. z o.o.

  • Ul. Władysława Stanisława Reymonta 12
  • 28-300 Jędrzejów